Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Biloģijas fakultātes jauktais koris "DeCoro"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
16.01.2017

Tālrunis: 26032249
Mājas lapa: www.decoro.lv

Kamerkoris DeCoro dibināts 2007.gadā diriģenta Aināra Rubiķa vadībā ar mērķi ne tikai papildināt Dziesmu svētku kopkori, kopjot tradicionālās latviešu koru kustības vērtības, bet arī attīstīt jaunradi, veidojot īpašas solo koncertprogrammas, sadarbojoties ar Latvijas profesionālajiem māksliniekiem. Kora dalībnieki ir Latvijas Universitātes un citu augstskolu studenti un absolventi vecumā no 18 līdz 40 gadiem. Kori vada diriģenti Pēteris un Kristiāna Vaickovski, kormeistari Māra Vaickovska un Patriks Stepe. DeCoro piedalījies vairākos starptautiskos koru festivālos – konkursos Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Itālijā, Zviedrijā, Polijā un Čehijā. 

2012.gadā DeCoro starptautiskajā koru a cappella dziedāšanas konkursā Varšavā, Polijā, ieguva 2. vietu jaukto koru kategorijā. 2013.gadā starptautiskajā koru konkursā Praga Cantat, Prāgā, Čehijā, koris ieguva divus zelta diplomus un tika izvirzīti sacensībām par Grand Prix, kā arī ieguva speciālbalvu par labāko horeogrāfiju.

2016.gadā DeCoro Grand Prix ir ieguvis divas reizes – Koru festivālā "Zem Māras zīmes" Dobelē un Starptautiskajā koru konkursā Rimini, Itālijā. 2017.gada janvārī starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā "Sudraba zvani" koris ieguva divus 1.pakāpes diplomus un uzvaras kategorijās: Kamerkoris un katoļu/protestantu mūzika, kā arī specbalvu "par visinteresantāko programmu" un tika izvirzīti Grand Prix izcīņai.