Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Absolventu koris "Jubilate"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
21.06.2018.

Tālrunis: 29277148

Latvijas Universitātes absolventu jauktais koris ”Jubilate”  ir dibināts 2006. gadā.  Šobrīd korī aktīvi darbojas 74 dziedātāji, no kuriem lielākā daļa ir Latvijas Universitātes absolventi. 

Koris atskaņo gan latviešu komponistu oriģinālmūziku un latviešu tautas dziesmu apdares, gan cittautu komponistu skaņdarbus. Nozīmīga vieta kora repertuārā ir garīgajai mūzikai.

Koris “Jubilate” ir piedalījies XXIV un XXV Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos un VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētkos, kā arī pirmajā starptautiskajā Kopernika koru konkursā “Per musicam ad astra” Toruņā, Polijā, 2013. gadā, kur koris ieguva sudraba diplomu.

Koris “Jubilate” uzstājies arī ārpus Latvijas, koncertējot Igaunijā, Slovākijā, Čehijā, Polijā, Austrijā un Zviedrijā. Šī gada aprīlī koris devās koncertturnejā uz Indiju, kur Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros muzicēja Dev Sanskriti universitātes Baltijas studiju un kultūras centrā.
Kora mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir profesors Juris Kļaviņš. Kormeistari – Andris Mockus un Guntars Felsbergs. “Jubilate” koncertmeistare ir  Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docente Ilze Dzērve.

Šajā gadā kora galvenais uzdevums ir piedalīties XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos,  kas norisināsies Rīgā no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

"Jubilate" dziedātāji vienmēr ir pratuši koncertos atklāt dziesmas spēku un varenību, parādot kora vienotību un dzīvesprieku. Koristi vienmēr atraduši laiku, lai sanāktu kopā gan koncertos, gan brīvajos brīžos, mācējuši izvēlēties pareizās dziesmas, kuras nodziedāt, sniedzot patiesu prieku koncerta apmeklētājiem. “Jubilate” ir muzicējošs kolektīvs, kurā ir vienota balss un sirds!