Vai zinājāt, ka 1+1 reizēm nav divi? Ja dziesmā satiekas divi kori, tad 1+1 ir kopā 77 dziedātāji.

Aicinām jūs ne pārāk nopietnā atmosfērā baudīt mājīgu sadraudzības vakaru kopā ar mums – “Dziesmuvaru” un Rīgas Ekonomikas augstskolas jaukto kori.
Vakara gaitā pavisam nedaudz iekrāsosim gaisotni visu mīlētāju dienas noskaņās, kā arī parādīsim jau šajā sezonā paveikto. Izskanēs gan dažādas kora dziesmas, gan 14. februārim raksturīgi pārsteigumi.

Piedalās:
 Latvijas Universitātes Jauktais koris “Dziesmuvara”, mākslinieciskā vadītāja Laura Ozoliņa, diriģente Šino Jamasaki (Shino Yamasaki), vokālais pedagogs Edgars Auniņš;
Rīgas Ekonomikas augstskolas jauktais koris, mākslinieciskais vadītājs Lauris Goss, diriģente Laura Godiņa

Ieeja bez maksas.

Pasākumu atbalsta Latvijas Universitātes Kultūras centrs un Rīgas Ekonomikas augstskola