Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKCIJA Latvijas Universitāte uzvar LU un RTU izaicinājumā!
Guntis Rozenbergs, LU Mediju un mārketinga centrs
06.05.2016

Veselu mēnesi ilgušajā divu vadošo Latvijas augstskolu – Latvijas Universitātes (LU) un Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) – akcijā – sacensībā, kuras augstskolas studenti saziedos vairāk asiņu, uzvarējusi LU. Lepojamies ar saviem studentiem un gaidām derībās solīto RTU sadraudzības sarīkojumu!

Kopumā akcijas laikā no 30. marta līdz 28. aprīlim asinis Valsts asinsdonoru centram ziedoja 132 LU studenti un 116 RTU studenti. Kopumā 248 studenti atsaucās šai svētajai lietai.

Konkurence akcijas beigu posmā izvērtās gana sīva, jo uz pēdām LU studentiem sāka mīt sāncenši. Tomēr uzvaras laurus plūcām mēs - Latvijas Universitāte. Sakām paldies ikvienam LU studentam, kurš spēra šo atbildīgo soli, un daļa no studentiem to veica pirmoreiz, tādējādi papildinot tik nepieciešamos asins rezerves krājumus Valsts asinsdonoru centrā.

Prieks, ka LU studentiem nebūs zosu gājienā jādodas pa Raiņa bulvāri, kā to LU zaudēšanas gadījumā paredzēja noslēgtās augstskolu studentu organizāciju derības. Zaudēja draudzīgās RTU studenti, un tāpēc saskaņā ar vienošanos tagad viņiem jārīko abu Latvijas vadošo augstskolu studentu sadraudzības saiets – pikniks un tajā jārotājas krekliņos ar Latvijas Universitātes simboliku.

Protams, arī ārpus akcijām un sacensībām asins donori ir un būs vajadzīgi. Par šo labo darbu neaizmirsīsim arī ikdienā! Patlaban Valsts asinsdonoru centrā īpaši tiek gaidīti O rēzus negatīvās un B rēzus negatīvās asinsgrupas donori.

Lai LU iegūtās uzvaras prieks ikvienu LU studentu iedvesmo arī citiem labiem darbiem! Jo īpaši Neatkarības atjaunošanas deklarācijas gadadienas priekšvakarā ir vērts padomāt, ko labu esam devuši un varētu turpmāk dot savai Latvijai – valstij un līdzcilvēkiem!

Pēc mums asins ziedošanas sacensības stafeti maijā ir pārņēmušas divas citas augstskolas - Rēzeknes tehnoloģiju akadēmija un Rīgas Ekonomikas augstskola, - informēja Valsts asinsdonoru centrā.

 

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: