Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Universitātes jauktais koris “Juventus” paziņo par jauno dziedātāju uzņemšanu
LU Kultūras centrs
29.08.2018.

Noklausīšanās norisināsies 5. un 7. septembrī Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19, 10. auditorijā.

Latvijas Universitātes jauktais koris “Juventus” pēc skaistas, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku zīmē aizvadītas sezonas nākamajam izaicinājumu cēlienam aicina pievienoties jaunus dziedātājus.

2017./2018. gada sezonā “Juventus” ir piedzīvojis emocionālus un skaistus mirkļus, viesojoties Madonā un Nīgrandē ar maģisko Olas Jeilo “Saullēkta mesu”, kāpjot uz arēnas “Rīga” skatuves Dona koncertā “Pa ceļam”, kā arī piedaloties vienā no skaistākajiem koru mūzikas koncertiem “Latvijas komponisti Latvijas simtgadei”. Aizvadītajā sezonā koris arī triumfējis starptautiskajā koru konkursā “Mundus Cantat Sopot”, kā arī koru konkursa finālā “Dziesmu kari” jaukto koru kategorijā ieguvis 3.vietu.

2018./2019. gada sezonā “Juventus” piedalīsies Latvijas simtgadei veltītajos pasākumos, dosies vairākos ārvalstu braucienos, kā arī, protams, aktīvi koncertēs. Koris Valda Tomsona, Vilhelma Vācieša un Ingas Lisovskas vadībā pavisam noteikti tic dzīvei pēc svētkiem, tāpēc mīļi aicinām ikvienu, kas ir gatavs kopā ar “Juventus” sasniegt jaunus mērķus, turpināt augt un attīstīties, jau pavisam drīz kļūt par šī kora dalībnieku.

Uzņemšana notiks 5. un 7. septembrī no plkst. 17.30 līdz 21.30 LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19, 10. auditorijā. Savu uzņemšanas laiku lūdzam saskaņot ar Gunu Rasu, zvanot pa tālruni 28673557.

 

Vairāk informācijas par “Juventus” atrodama:

www.juventus.lv

www.facebook.com/choir.juventus

 

Informāciju sagatavoja “Juventus” pārstāve:

Anda Lagzdiņa (anda.lagzdina@gmail.com, tālr. 26367535)