Uģis Prauliņš ir viens no daudzveidīgākajiem komponistiem un arī atskaņotājmāksliniekiem, kura interešu loks šķietami nav izsmeļams, aptverot folka, roka, popa mūzikas virzienus, protams, pārzinot akadēmiskās mūzikas stilus, turklāt vienlīdz labi jūtoties kā senatnē, tā mūsdienās. Uģis spēj iedvesmot un pulcināt ap sevi domubiedrus – šajā vakarā kamerkora “Decoro” dziedātājus, lai kopīgi radītu emocionāli piesātinātu un mirklīgu pavasara stāstu no seniem laikiem līdz mūsdienām, no tradicionāla pavasara līdz abstraktām pavasara apcerēm…

Latvijas Universitātes kamerkori "Decoro" vada diriģenti Pēteris un Kristiāna Vaickovski, kormeistari Jānis Kurševs un Elijs Rudovics. Kora dalībnieki ir Latvijas Universitātes un citu augstskolu studenti un absolventi.

"Decoro" par savu darbības misiju uzskata ne tikai piedalīties dziesmusvētku tradīcijas uzturēšanā, kuplināt studentu svētkus, bet arī veidot oriģinālas koncertprogrammas, sadarbojoties ar profesionāliem māksliniekiem – komponistiem Uģi Prauliņu, Jēkabu Nīmani un Matīsu Čudaru, režisoru Vari Piņķi, pianistiem Ilzi Dzērvi, Ievu Dzērvi, Uģi Krišjāni, Ati Andersonu un citiem mūziķiem.

Ieeja no 18:00
Koncerta sākums 19:00