Latvijas Universitātes Jauktais koris “Dziesmuvara” aicina pievienoties vēl nebijušam piedzīvojumam – kora muzejtūrei! Trīs Rīgas skaistākajos muzejos ciemosimies ar trīs īsām kormūzikas zibakcijām.
Aicinām apmeklēt mākslas muzejus un baudīt kora “Dziesmuvara” pavasarīgo a cappella mūzikas programmu līdzās Jāzepa Grosvalda, Annas Faniginas, Mārītes Rudzātes, Vilhelma Purvīša, Utagavas Hirošiges un citu mākslinieku darbiem.

Dodies tūrē kopā ar mums vai satiec mūs kādā no pieturām Latvijas mākslas muzejos:

1. pietura plkst. 12.00 – Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Skārņu ielā 10);
2. pietura plkst. 13.00 – Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA (Doma laukumā 6);
3. pietura plkst. 14.00 – Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā 3. stāva vestibilā (Jaņa Rozentāla laukumā 1).

Katrā muzejā izskanēs viena un tā pati programma.

Piedalās Latvijas Universit;ates Jauktais koris "Dziesmuvara", mākslinieciskā vadītāja Laura Ozoliņa, diriģente Šino Jamasaki (Shino Yamasaki), vokālais pedagogs Edgars Auniņš.

Lai apmeklētu koncertus, jāiegādājas attiecīgā muzeja ieejas biļete.