Klāt rudens koncertu sezona LU Botāniska dārza Palmu mājā! Svētdien, 28.oktobrī plkst. 15.00 Palmu mājā uzstāsies virtuozais čellists Nils Goiževskis. Ieeja koncertā ar derīgu LU Botāniskā dārza ieejas biļeti. LU studentiem un darbiniekiem, uzrādot apliecību, ieeja koncertā (tāpat kā ikdienā Botāniskajā dārzā) ir bez maksas.

LU Botāniskā dārza Palmu māja ir ļoti īpaša un atmosfēriska koncertu baudīšanas vieta, un mūziķu viesošanās Palmu mājā ir kļuvusi par skaistu Botāniskā dārza tradīciju. Šogad rudens koncertu sezonu Palmu mājā atklās čellists Nils Goiževskis, kas Palmu mājā muzicēs svētdien, 28.oktobrī. Koncerta sākums plkst. 15.00.

Nils Goiževkis ar čella spēli nodarbojas kopš septiņu gadu vecuma, kad iestājās Pāvula Jurjāna mūzikas skolā. Kopš tā laika mākslinieks ar čellu ir nešķirams duets. Mūziķa profesionālā pieredze ir saistīta ar operu, Liepājas simfonisko orķestri un koncertēšanu dievnamos. Čellists atzīst, ka vislabprātāk spēlē klasiku, īpaši Johana Sebastiana Baha mūziku, kas, viņaprāt, ļoti piemērota atskaņošanai radošā un atraisošā vidē starp augiem, dabā, mežā, un tieši šāda vide ir Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu māja.

Koncerts ir brīvi atvērts visiem LU Botāniskā dārza apmeklētājiem – koncerta apmeklētajiem jāiegādājas tikai ieejas biļete Botāniskajā dārzā. Aicinām apvienot mūzikas baudīšanu ar botāniskā dārza apskati, pirms koncerta ieplānojot laiku arī LU Botāniskā dārza augu kolekciju apskatei.

Dalīties