Vidū: Māra Marnauza

Latvijas Universitātes koris “Balta” un mākslinieciskā vadītāja Māra Marnauza 27.oktobrī piedalījās Rīgas Latviešu biedrības (RLB) 150 gadu jubilejas koncertā. RLB korim pasniedza pateicības rakstu par latviešu mūzikas kultūras kopšanu daudzu gadu garumā.

Koncertā “Balta” kopā ar Mazās Ģildes kori “Ausma” izpildīja latviešu komponistu un RLB Goda biedru a cappella dziesmas Jāņa Zirņa un Māras Marnauzas vadībā.

“RLB un tās Mūzikas komisija pateicas LU sieviešu korim “Balta” un tā mākslinieciskajai vadītājai profesorei Mārai Marnauzai par piedalīšanos RLB 150 gadu jubilejas svinīgajā koncertā, par latviešu mūzikas kultūras kopšanu daudzu gadu garumā. Esam pateicīgi profesorei un koristēm par nenovērtējamo sadarbību, veidojot  ļoti nozīmīgus latviešu kormūzikas kopīgus projektus. Teicamus rezultātus var panākt, ja sadarbības partneru starpā valda profesionāla uzticība, augsti kvalitātes standarti, precīza un ieinteresēta kopdarbība. Esam pateicīgi par šiem ilgajiem un rezultatīvajiem sadarbības gadiem! Lai skan arī turpmāk!” korim pateicās RLB domnieks, Mūzikas komisijas priekšsēdētājs, muzikologs Arvīds Bomiks.

RLB jubilejā arī sveica LU rektors Indriķis Muižnieks.

Dalīties