Latvijas Universitātes jauktais koris "Juventus" ir senākais Latvijas augstskolu koris. Tas tika dibināts 1920. gadā, un tā sākotnējais nosaukums bija "Latvijas Augstskolas studentu koris”. Kora dibināšanas galvenais iniciators un pirmais mākslinieciskais vadītājs bija diriģents Artūrs Bobkovics. Laika gaitā kori vadījuši tādi ievērojami diriģenti kā Haralds Mednis, Daumants Gailis un Juris Kļaviņš. Kopš 2014. gada tā mākslinieciskais vadītājs ir Valdis Tomsons. Korī strādā arī diriģents Vilhelms Vācietis un vokālā pedagoģe Inga Lisovska. Kopš kora dibināšanas tas pastāvīgi ir bijis viens no spēcīgākajiem Latvijas amatieru koriem. Kolektīvs guvis nozīmīgus panākumus gan Latvijā, gan ārzemēs.

Kopš 2014. gada Valda Tomsona virsvadībā “Juventus” ir piedalījies un guvis godalgas vairākos vietēja un starptautiska līmeņa konkursos. Ar retrospektīvu koncertu koris ir atzīmējis kolektīva pastāvēšanas 95. gadadienu. Savas aktīvās koncertdarbības ietvaros “Juventus” sadarbojies gan ar akadēmiskās, gan populārās mūzikas profesionāļiem – Armandu Siliņu, Arturu Maskatu, grupu "Dagamba", DJ Rudd un citiem. 2015. gadā koris  kopā ar Valsts Kamerorķestri "Sinfonietta Rīga" diriģenta Normunda Šnē vadībā un grupu "Dagamba" īstenoja Baltijas valstīs nebijušu kopprojektu – spilgtu koncertprogrammu uz tobrīd Baltijā nozīmīgākā populārās mūzikas festivāla "Positivus" galvenās skatuves. Valdis Tomsons ar kori "Juventus" ieskaņojis Ojāra Vācieša Klavierkoncertu ar komponista Artura Maskata mūziku, Franka Martēna Mesu Dubultkoriem u. c.. 2018. gada maijā 14. starptautiskajā koru konkursā "Mundus Cantat" Sopotā (Polija) un 2017. gada aprīlī 53. starptautiskajā koru festivālā Montrē (Šveice) iegūta "Grand Prix" balva, kā arī 1. vieta jaukto koru kategorijā.

2018. gada XXVI Vispārējo Dziesmu un XVI Deju svētku tradicionālajā Dziesmu karu konkursā koris ieguva augsto 3. vietu, bet kā pēdējo sasniegumu var uzskatīt uzaicinājumu uz Sarptautisku koru simpoziju Čedžudo salā, Dienvidkorejā 2019. gada februārī, kur koris dibināja kontaktus, veicināja sadarbību ar dažādiem nozīmīgiem starptautiskās mūzikas profesionāļiem un, protams, godam pārstāvēja ne tikai sevi un Latvijas Universitāti, bet arī visas Latvijas kormūzikas un kordziedāšanas tradīcijas.

Mākslinieciskais vadītājs